Video o rozšíření letiště Vodochody

Vážení, již několik let se naše Iniciativa Stop letišti Vodochody složená ze 17 obcí, snaží zabránit záměru rozšíření letiště Vodochody. Několik let se snaží ochránit téměř 30 tisíc obyvatel žijících v regionu  nedaleko letiště Vodochody od hluku a všech následných  ostatních dopadů na zdraví, majetek a úroveň jejich života.

Pokud jste včera neměli možnost sledovat pořad REPORTÉŘI 24, v níž o rozšíření letiště Vodochody hovořili, posílám vám odkaz na reportáž, která hovoří za všeREPORTÉŘI ČT24 o rozšíření letiště Vodohody

7. prosince proběhla v Kralupech nad Vltavou nejprve Tisková konference pro novináře a poté veřejná debata s občany. Oba tyto časy byly věnovány především faktům a připomínkám k právě vyšlé studiie na posuzování vlivů na životní prostředí Leziště Vodochody. (dále EIA).
O dva dny později 10. prosince se zástupci obcí a občanských sdružení měli sejít s ministrem Životního prostředí Pavlem, Drobilem, aby mu předali připomínky k EIA.
Naposlední chvíli se ministr ze schůzky omluvil, ale sešel se s námi jeho náměstek
Chcete sledovat reálný letecký provoz on line:
klikněte zde:
V neděli 28. března proběhla nedaloko areálu Aera Vodochody demontrace, které se zúčastnilo téměř 500 občanů nedalekých obcí, které budou postiženy soukromím záměrem společnosti Penta.
Demontrace byla vyprovokována školícími lety pilotů, která o víkendu  na letišti Aera probíhala.

Video: Záznam průletu po plánovaných letových drahách

Ke stažení (Formát: FLV, Rozlišení: 1024×576, Velikost: 190MB)

Debata s politiky 17. září 2009
Záznam z debaty

Ke stažení (Formát: FLV, Rozlišení: 384×288, Velikost: 710MB)

Fotografie z debaty


Audio:

LETOVÉ DRÁHY


Komentáře nejsou povoleny.