Diskuze o letišti obce Odolená Voda

Diskuse k záměru přeměny podnikového letiště Aero Vodochody na veřejné mezinárodní letiště s kapacitou 3,5 mil. cestujících ročně.Přidejte váš komentář

Počet komentářů: 7 871

 • Aleš napsal:

  A zase další Kačurova lež. Hranice OHP byla navržena jen na současný provoz, nikoliv budoucí – jóóó vážně!!!!????
  To co tam blábolí loutka z UCL nemá cenu komentovat. Akorát mi není jasné to zdůvodnění soudu. Nemělo by být hlavním důvodem zrušení, že je vyhlášení mimo zákon? Nebo je to jen v článku účelově zamlžené?

  A jelikož svině Kačur opět veřejně vyhrožuje tak budu taky vyhrožovat. BUDEME VÁS, PROVOZOVATELE LETIŠTĚ VODOCHODY, ŽALOVAT O NÁHRADU ZA JAKÉKOLIV SNÍŽENÍ HODNOTY MAJETKU (I TŘEBA VLIVEM SOUČASNÉHO PROVOZU). A EVIDENTNĚ NEPŮJDE O PÁR KORUN. Slyšíte mě dobře vy svině penťácký???!!! Moc dobře vím, že na těchto stránkách posloucháte velmi dobře.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 20 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Tak beru to zpátky. Článek již „probublal“ na hlavní stránku. :-)

  To je snad první ne PR článek, kde navíc chudák Kačurák bulí. Jo a těch optimistických 2025 než projde papírování je úsměvných. Pánové z Penty a případní nástupníci z rudé Číny (CCCP a pod.) ne a ne pochopit, že je zde několikasettisícová množina lidí a firem, která vaše zrůdné plány pošle do … A je jenom otázka času, kdy rupnou nervy Slovákům.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Ale,ale, hezky schovaný článeček

  http://archiv.ihned.cz/c1-65628550-modernizace-letiste-ve-vodochodech-se-odklada-penta-zvazuje-arbitraz

  Jen aby nebyl moc vidět, hi, hi

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 0

 • Petr Utěkal napsal:

  Ještě k tomu soudu:
  Všimli jste si, že o tom výsledku vůbec nikdo, zejména ne veřejnoprávní ČT, neinformoval?
  Jo kdyby to dopadlo obráceně, to by bylo v Událostech hned po počasí a graficky. A půlhodinový rozhovor na ČT24 s Kačurem o tom, jak to letiště ještě letos bude v provozu a jak se toho všichni občané ČR nemůžou dočkat. Pak o tom, že všechny letecké společnosti z celého světa se už perou o to, aby tu mohly přistávat.
  Jo – veřejnoprávní televize. Ani omylem se nestará o práva veřejnosti a o občany vůbec. Stará se jen o ty, co jí zaplatí, resp. co zaplatí lidem, kteří rozhodují o tom, co se bude vysílat.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 30 Thumb down 0

 • kat napsal:

  Když jsme u rozšiřování letišť, tak je dobré si uvědomoit, že klimatická změna je dnes velké téma. S odkazem na tvrzení G. Monbiota k rozšiřování Heathrow (aktuálně probíhají veřejné konzultace návrhu) a ostatních letišť – řešením je létat méně a nestavět žádné nové dráhy, letiště apod … Možná je to nepopulární a jde proti představě o neomezených právech člověka jako spotřebitele, ale je to k zamyšlení.

  Po léta probíhá živá debata o hluku, místním znečištění kvůli výstavbě nové dráhy, ale skoro všichni opomíjí mnohem závažnější problém – klimatické změny, které znamenají konec nové dráze.

  https://www.theguardian.com/commentisfree/2016/oct/18/climate-change-airport-expansion-heathrow

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 24 Thumb down 0

 • Libor holik napsal:

  Souhlasím se styxem

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 20 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Ještě kdyby se povedlo vyšetřit úplatky Honové, jednotlivým úředníkům na ministerstvech a UCL, šmelinu s pozemky pod přistávací dráhou v Ruzyně, podivnou privatizaci LKVO, podivné skupování pozemků v Praze a prezentací výstavby na cizích pozemcích, gorilu na slovensku, privatizaci slovenské VUB, čachry se sazkou … Najde se vůbec alespoň jedna slovem Jedna podnikatelská aktivita Penty, která nesmrdí? Hádáte správně, nenajde. Všude kde se tihle lidé hnou je cítit pouze smrad a nadutost.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 24 Thumb down 0

 • Libor holik napsal:

  Dnes jsme vyhráli soud ohp zrušeno

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 33 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Budu testovat PTZ kameru s automatickým sledováním letadel a pokud se osvědčí, nasadím ji na monitoring horizontu, zejména kvůli dodržování letových koridorů a povolené výšky nad zástavbou. Jsem si vědom, že z legislativního hlediska to asi nebude mít dostatečnou právní oporu při řešení sporů, nicméně mi to přijde lepší jako nic, když ksindlové budou vidět na netu. Pokud by byl zájem se na tom podílet, budu rád, ale jsem připraven to zacvakat sám, pokud testy dopadnou pozitivně.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 22 Thumb down 0

 • Aleš napsal:

  Ohledně omezování leteckého provozu – další Kačurova lež. Nevím, jak ten blbec přišel na to, že by se určovalo, kdo smí letět a kdo ne. My jako nemáme tržní ekonomiku? S omezenější nabídkou prostě logicky stoupne cena a prostě poletí jen ten, kdo někam skutečně potřebuje letět a odpadnou konečně cesty různých pubescentních blbečků, co akorát někam letí chlastat, protože je děsně „hustý a cool“ (fakt tady o takové kretény stojíme???).
  Neustále se vymýšlí různé nízkoemisní zóny, vymýšlí se buzerace majitelů starších aut, atd. (ono tedy popravdě ani tak nejde o ekologii, jakožto spíš lobby automobilek, které už neví jak vnutit lidem koupi nového auta), ale neustále rostoucí letecký provoz (který je daleko větší a vážnější zátěž) do teď každý ignoroval.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Bohužel Rakousko „jede“ na jiné vlně. Tenhle stát je prostě v područí stbácké mafie po 1989 a Penta v pozadí s Lorencem a Lexou jede dál nacvičené formulky ruských soudruhů z KGB. Moc a peníze. Tyhle debilové absolutně nezajímají lůzři, kterým rozeserou život, prostředí atd. Nakradli, zaplatí si Hajzel Haidi architektku pro PR, rozjebou co se dá …

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 27 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Pako stejným způsobem „se odjebal“ zpátky. Porušení předpisů, letových koridorů atd. ? Ale proč, vždyť UCL má vše na salámu, tak proč bych se tím já pán velkodebilní pilot vůbec zatěžoval?

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 25 Thumb down 1

 • Styx napsal:

  Jasně, idiot s vrtulníkem skrz obec pod 50 metrů. Rachot jak blázen, zvířata může klepnout. Vivat Kačuráku a STB pohrobci z Penty.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 26 Thumb down 1

 • Petr Utěkal napsal:

  No – známá věc – politici vedou válku se svými občany.
  Tvrdí, že o ně pečují, ale ve skutečnosti se je snaží využívat a likvidovat.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 25 Thumb down 0

 • luboš napsal:

  Tak jen letmo jsem si prohlédnul návrh zákona. Ochranné hlukové pásmo asi budou moci vyhlásit u každého letiště. Omezení hluku zakázáním letadel nad 34 tun také jaksi vypadlo. Zprávu o hlukové situaci bude provozovatel letiště zasílat jednou za rok a když budou dva roky za sebou překročeny limity, tak se s tím něco bude dělat. Ha Ha. Prostě zvěrstvo. Jestli to pochází od EU, tak ať se nediví, že stoupá nálada pro vystoupení proti EU.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 24 Thumb down 1

 • Aleš napsal:

  Bacha na to, pojednává se tam i o hluku z letiště.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 0

 • Josef Novák napsal:

  Přeji pěkný a klidný večer. Když slyším, že poslanci budou projednávat cokoli o civilním letectví tak vím,že bude hůř. http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7&CT=747&CT1=0

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 0

 • Aleš napsal:

  To je pravda, Kačur lže kdykoliv otevře pusu.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 31 Thumb down 0

 • Petr Utěkal napsal:

  Nevím, proč by hlučnost letadel v závislosti na jejich velikosti měla být výjimkou.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 31 Thumb down 0

 • Lenka Vysoká napsal:

  Nevíte někdo, jak je daleko schvalování Zásad územního rozvoje na Středočeském kraji?
  Součástí je i schválení tak „důležité“ křižovatky MÚK na D8.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 0