Diskuze o letišti obce Odolená Voda

Diskuse k záměru přeměny podnikového letiště Aero Vodochody na veřejné mezinárodní letiště s kapacitou 3,5 mil. cestujících ročně.Přidejte váš komentář

Počet komentářů: 8 180

 • Jana napsal:

  Dobrý a bezpracný den všem!

  Jak je zobrazeno na organizačním schématu spol. Aero, tak pan ing. David Pacola,již není uveden jako ředitel bezpečnosti. Ředitelem bezpečnosti v Aeru je pan Radek Klapuš.

  Ví někdo z vás, kdo je nyní provozním ředitelem LVO? A ví někdo zdali pan ing. Pacola odešel z Aera úplně? Děkuji, Jana

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Nevím co se v Pentě připravuje, ale dnes v cca 8:47 u nich přistálo letadlo BEECH 58 Baron Úřadu pro civilní letectví. Tak jen pro informaci.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  A jo, pokud jste si to jenom myslely, tak je to realita. I provoz Aera saje z dotačních prsou EU.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Možná by nebylo od věci se zeptat Giuseppe Giorda, jak se daří jeho kámošům z Kalábrie a jak si jej považují jistí arabští prominenti. „Maestros mafiosos Pentos“ z Putinovského hnízda oligarchů si našli výtečnou pomoc k Číňanům.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Je zajímavé chování jednotlivých subjektů. Kačur a Penta jsou jasní. UCL dle zjištěných informací je finančně zainteresován na daném provozu,a na obyvatele doslovně sere. Ověřeno a potvrzeno z vlastní komunikace. UCL ze záhadných důvodů do dnešního dne nemá jediné prokázané šetření z podaných hlášení, které by skončilo postihem. Ale zpátky k první větě.

  V ČR a pro náš případ v Středočeském kraji existuje několik „leteckých škol“ a subjektů, které otravují svým podnikáním obyčejné lidi. Je až s podivem, jak se najednou přesunuli výcvikové trasy k mafia friendly letišti Penty. Ale i když už tudy prolétávají, tak proč o letadlech z DSA a.s. skoro ani nevíte. Ale zbytek idiotů je nepřehlédnutelný od Benešovského F AIR, spol. s r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., vrtulníkových HELI CZECH s.r.o., FLY FOR FUN s.r.o., a jeden z mega idiotů PŘEMYSL BENEŠ aka Vintage Aviation s.r.o. a spol.

  Když se chce, tak není problém podnikání a zábavu dělat tak, aby neobtěžovala ostatní. Bohužel v našich končinách to asi nepůjde jinak, než někoho sejmout.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 0

 • Libor holik napsal:

  ProsimStyxe když zverejnil telefon na vrtulník jestli tam volal a co mu odpovedeli

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 1

 • Libor holik napsal:

  Martine na otázku proč tady stále léta debil s vrtulníkem dostanete nejlépe když zavolate na číslo ktere zveřejnil Styx a zeptate se majitele stroje tady na webu asi nikdo nezná odpoved

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

 • Martin napsal:

  Může mi někdo vysvětlit, proč mi musí celý víkend lítat nad hlavou každý dvě minuty vrtulník? Absolutně nedokážu pochopit smysl, leda snad opravdu lidská zloba :(

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

 • Styx napsal:

  Ještě odkaz na článek pro pochopení o koho a co jde https://hradecky.denik.cz/zpravy_region/hlucne-vrtulniky-lidem-vadi-20180122.html

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 1

 • Styx napsal:

  Ještě odkaz na debile, pokud by jste jim chtěli volat 777 206 480

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 1

 • Styx napsal:

  Pokud by vás zajímalo, který kretén obtěžuje obce v okolí letiště mafiánů z Penty hlukem z vrtulníků v neděli v poledne, tak se poděkujte debilnímu majiteli HELI CZECH s.r.o. ing. Jiřímu Podolskému. V Hradci Králové, odkud létá a odkud ho již jednou do zadnice nakopali, tak se podjal otravovat jinde. Prachy na prvním místě, takže sem láká německé piloty, kterým jsou v rodném Německu takové létání a ceny zapovězeny. Věřím že blbec Podolský s manželkou a dětmi si úžívají slunečné jarní neděle na zahrádce, za řevu jejich plechovek.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 1

 • Libor holik napsal:

  Bohužel takové novináře u nas nemáme většina jsou podplácení zbabelci držím palce slovakum

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 • Petr Utěkal napsal:

  Tak – vyjasnili jsme si záležitost s e-médiem, nějak nedošlo k dorozumění a sms a maily se minuly. Zřejmě.
  Nicméně jsme byl upozorněn, že takový článek, resp. jeho příprava, trvá klidně rok i více.
  No – je to možné. Jenže pak už kauza letiště nebude aktuální.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 0

 • Petr Utěkal napsal:

  No, pane Břešťane – napsal jsem. Nikoliv přímo Vám, protože na sebe jste mi kontakt nedal, ale našemu společnému známému. Dokonce 2x. Bez odezvy.
  Takže kdy je ta lhůta, za kterou už člověk pojme podezření, že známý scénář se opakuje?
  Krom toho – nevím, nejsem novinář, ale kdybych byl – napsal bych, co mi předložil někdo, kdo má něco na srdci. Pak bych vyzval protistranu, aby se k tomu vyjádřila. Tak si představuji práci nezávislého média. Nikoliv, že si pro názor protistrany jde ještě před zveřejněním.
  Já to vidím takhle – řeknu vám, že nějaký pan Noname někoho zabil a dám k tomu doklady, Vy zajdete za Nonamem, on Vám řekne, že ne – no a kauza je vyřízená. Nenapíše se nic.
  Totiž tak přesně až doposud postupovala všechna média. Takže jsem měl zato, že tohle bude stejné. Budeme rádi, když ne.
  Ono to vypadá, že Penta patří k těm subjektům, které v tomto státě nesmíte žalovat – když to uděláte, soud vaši žalobu zamítne, označí vás za podjatého nebo za subjekt, který nemá co žalovat, přičemž to udělá na základě žádosti Penty. Taky se o nich nesmí negativně psát či mluvit v médiích.
  Nezávislá justice a média.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 22 Thumb down 1

 • Libor holik napsal:

  Vypadá to ze zase oprášim kostým gorilí a vyrážím
  na slovensko na demonstrace ktere budou i v Čechách ohledně chapadel mafie sahajících do slovenské politiky ať vraždy novinare nebo letiste vodochody system v Sr a cr to umožňuje a hromadění nevysetrenych kauz směřuje k posledních dnu na svobodě zúčastněných politikui

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 0

 • DaK napsal:

  Trochu se ta diskuse zvrhla od tématu…

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 1

 • Robert Břešťan napsal:

  Dobrý den, upozornil mne na váš komentář náš společný známý. Bývalo by bylo fajn, kdybyste nejprve napsal mně, než začnete psát komentáře tohoto typu, neb předpokládám, že píšete o našem setkání… Ono se to asi těžko chápe, ale práce novináře nespočívá v tom, že podrží mikrofon na jedné straně, pak zazvoní u druhé a je to. Budete se divit, ale v Pentě jsem ještě nebyl. Pro vaši informaci – jak se lze snadno přesvědčit na našich stránkách – osobně píšu stovky textů ročně a tohle téma (jímž se sám zabýváte roky) představuje zodpovědnou práci na řadu měsíců i bez toho, že člověk musí plnit běžný provoz webu. Takže to prostě trvá (chápu, že z vašeho hlediska „podivně dlouho) a trvat bude.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 3

 • Petr Utěkal napsal:

  Ještě něco k médiím:
  Občas někoho seženete, komu odvyprávíte celou kauzu od podvodné privatizace Aero, přes podvod s pozemky v Ruzyni, kterými se „zaplatilo“ Aero, dále přes zkorumpovanou EIA, podivná rozhodnutí soudů, které všechny odpůrce prohlašují za neoprávněné, až po velmi zvláštní přístup politiků.
  Vždy se zdá, že to příslušného novináře zaujme, dokonce dostanete i příslib, že to určitě budou publikovat, protože oni se přece nikoho nebojí – jenom že se ještě obrátí na Pentu, aby to měli „vyvážené“ – a že se ozvou.
  Nikdy už se neozvali. Člověk by řekl, že když se tedy nebojí (a není podplacen), tak to zveřejní – a pak dá slovo i protistraně.
  Ne! Prostě nejdřív zajde do Penty, tam se asi něco stane (co asi?), no a žurnalista už se nikdy neozve.
  A to, přátelé, nejsou žádné obecné stížnosti, to se opakovaně děje. Naposledy letos v lednu až únoru s jedním nejmenovaným internetovým médiem, jehož název končí na … pes.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 22 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Plzeňácky debílek OK-MIG se dnes vrátil a zopakoval si svoji provokaci.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 0

 • Libor holik napsal:

  Klanové války
  22.02.2018 – EB
  I když si toho mnoho Čechů vůbec nevšimlo, jejich zemí zmítá největší klanová válka v nedávné historii. Asi nejbližší srovnání nabízí útok Motoinvestu na zavedený finanční řád v roce 1995 („Drobní akcionáři, plačte!“) nebo převzetí IPB ze strany ČSOB v roce 2000. Tentokrát proti sobě stojí na jedné straně ti, kteří zprivatizovali ČEZ, OKD a Škodu Plzeň, na druhé straně Andrej Babiš, Miloš Zeman a Jaromír Soukup. Skupina kolem ČEZ/OKD/Škody dělala vše pro to, aby nebyli Zeman a Babiš zvoleni, a teď se snaží zmařit Babišovy snahy o sestavení vlády. Babiš a Zeman se v reakci na útoky spojili s politickými outsidery (post-sobotkovská ČSSD, KSČM, SPD). Soukup funguje jako dělostřelectvo a odkrývá detaily privatizace Škody a OKD. Antibabišovské a antizemanovské síly jsou ve zjevné nevýhodě, protože už vystřílely většinu nábojů (Čapí hnízdo, korunové dluhopisy, czexit, pro-ruská orientace). Soukup se, nepochybně s plným požehnáním Babiše a Zemana, teprve rozehřívá.Y

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Dnešní cenu největšího blbce získává OK-MIG pana Přemysla Beneše, Nýřanská 1293/36, Bolevec, http://www.vyhlidkove-lety-plzen.cz/kontakt/
  Vůl který řídil tohle letadlo nejenom že se nerozpakoval kochat pár metrů nad zámkem v P. Břežanech, ale nedělal mu problém taky nízký průlet nad zásobníky Mera v Podhořanech.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 14 Thumb down 0

 • Styx napsal:

  Zkuste si porovnat provoz malých letadel u nás a např. v Německu na http://www.flightradar24.com Krom přistání a vzletu tam těžko uvidíte rekreační letce pod 1000 m a když zalétávají tak ty okruhy jsou zcela přesné a mimo jakoukoliv zástavbu. Je zcela očividné, že v ČR zejména instruktoři a letecké školy z vysoka kašlou na předpisy a UCL je jenom uplacená banda.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 1

 • DaK napsal:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 1

 • Aleš napsal:

  Pane Holíku a myslíte střílení do vlastních řad, že nám nějak pomůže????

  Na téma anonymity se tu už jednou brečelo (tuším, že to byl pan Utěkal někdy v létě, ale nevím to 100%). Jenom pro info – do všech diskuzí a ne jen v ČR, ale i třeba v USA, se z nějakých důvodů, nevím sám jakých, píše anonymně a to bez ohledu na jaké téma jsou.
  Nevšiml jsem si, že by tady někdo z kumpánů Penty psal pod vlastním jménem.

  Jako sorry, vážím si Vaší práce, ale tento postoj dle mého ničemu nepomůže. Jestli Styx stížnost podá nebo nepodá je podle mého jeho věc, a nijak nesouvisí, jestli sem něco napíše jako Styx nebo František Opička (kdyby se tak Styx ve skutečnosti jmenoval).

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 20 Thumb down 3

 • Libor holik napsal:

  Popis nějakého debilka ktery opravdu nam léta pres brezany je pravdivý ale tento výkřik Anonyma nemá žádnou hodnotu očekával bych od nej podepsanou stížnost pravým jménem na aeroklub , U l a následně odpověď zbablene příspěvky jsou nasi ostudou je to nakonec historicky charakter oba vlAstnost cechu

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 3